Archiwum wiadomości 2008/ 2009

"Zegar tyka, czas ucieka..."

19 czerwca zadzwonił ostatni dzwonek, kończąc tym samym kolejny rok szkolny, dla niektórych ostatni rok w szkole podstawowej.

Klasa VI pożegnała wszystkich kolegów, koleżanki, a także całe grono pedagogiczne. Dziękowała rodzicom za pomoc w przejściu przez ten etap ich życia. 6 lat przeminęło, wraz z nimi wiele radości, a także smutków. To w szkole podstawowej nauczyli się żyć, nawiązywać nowe przyjaźnie i sympatie.

Mamy nadzieję, że w gimnazjum będzie im równie miło jak u nas i że nie zapomną nas i czasem odwiedzą stare mury szkoły.

Powodzenia w doroślejszym życiu!

• zakończenie roku 004
  • zakończenie roku 009